!!!Na mém blogu= SHINee (info o skupině)!!!

안녕.나는산드라-.(Ahoj.Já jsem Sandra-Hyun)

Pokud nechcete čekat na překlady, tak napište do

komentářů na youtube.com nebo pište sem na blog

do jakéhokoliv článku o svou písničku. (Pouze K-POP boys bands)

Anime na přání/Ty v anime=Kreslím

http://seoul.fm/=Tady máte pravou Koreu(rádio =D)
Navštivte stránku s překlady videí na facebookuStále jen snít...nebo vyjde slunce!?-4.díl

4. července 2012 v 9:00 | Sanny-Hyun |  Povídky a životopisy
Sanad po stoletém odpočinku od povídek se hlásím s anime povídkou. Chtěla jsem to nějak nadnést, ale přece nej se budu muset pořád, co učit =D. No tenhle dílek je taký makový...Musíte sami rozhodnout, kam ho zařadit =).


Upřeně se na sebe dívali a slova jakoby jim došla. Naruto se jí přímo zeptal: " Už máš jasno, nebo chceš, abych ti pomohl, to posunout dále?". Sakura nechápavě mrkla na Naruta a navydala ani hlásku. Naruto neváhal a v pevném objetí svíral Sakuru, když se chtěl nahnout na polibeka, tak odskočila. "Proč to tak má být? Nechápu nic." rozbrečela se a sama sevřela Naruta. Její ruce muchlali Narutovo mikinu. Šli slyšet jen lehké povzdechy Sakuřin stesku.
O dva dny později...
Kakashi svolal tým, jelikož pro ně byla přichystána nová mise. Sai i Naruto se dostavili, ale Sakura nebyla nikde k nalezení. I když pátrali dobrých pár hodin, tak jakoby se pod ní slehla zem. Sai měl za úkol to vyřídit Tsunade, aby se o to postarala. Tým vyrazil jen ve třech. Mezitím byla Sakura u pramenů vyvážení, kde chtěla rozluštit labirint, který má v hlavě. Nikomu nic neřekla a celá vesnice byla kvůli ní obrácená vzhůru nohama. Našli jí až po dvou dnech, kdy byla velice vyčerpaná, až se nemohla ani postavit na vlastní nohy. Dovedli jí do nemocnice v Konoze. Zpráva o vačerpání Sakury se k Narutovi rychle donesla. Na nic nečekal a i misy nechal ležet. Seděl u Sakury celou noc a pak i den. Čekal na probuzení, kterého se taky dočkal. Mile ho překvapilo, jelikož první, co Sakura vyřkla, bylo jeho jméno. "Naruto, omlouvám se, že jsem byla tak bláhová a nepřišla jsem na vše dříve...htěla bych...ti..po-po..." sotva vstala, tak upadla do tvrdého spánku. Naruto natěšeně chtěl poslouchat, ale ničeho se bohužel nedočkal.
Po několika hodinách...
Naruto šel pro něco k jídlu a přenechal na chvilku Sakuru sestřičkám, které nebyli zrovna nějak opatrné a nevšimli si, že pacient z nemocnice zmizel. "Sakuro, nesu něco k jídlu. Tak se posaď a..." zarazil se, jelikož k nikomu nemluvil. Vběhl do místnosti plné sester a začal na ne řvát, kam se poděla, co s ní je. Všechen povyk vyvolal nemocniční chaos. Nikde se nenašla a tak se vydal sám Naruto jí hledat. Tsunade byla samozřejmě rozzuřená, že jí nic neřekl a zmizel, i když ho sama chtěla poslat s partou chuninů. Naruto bežel, ani nevěděl kam, prostě rovně a dál. Dostal se na místo, které nikdy předtím neviděl. Bylo to jedno z doupat Akatsuki. Poznal to tak, že ve vesničce byly poschovány mrtvoly a byly zabité zvláštními technikami. Vydal se do největší budovy, budovy jako chrám. V dlouhé chodbě viděl obrys tančící postavy. Uslyšel svou nejoblíbenější píseň Neverland. Ano Neverland od U-KISS. Začal se taky pohupovat do rytmu a nepostřehl, že vše je to jen pastí. Hypnóza, která zjistí nejoblíbenější píseň a svede tě na cestu nekontrolovatelného tance. Naruto vypadal šíleněji než obvikle, ale nešlo to zastavit. Píseň se neustále opakovala a zrychlovala. Když byl už na pokraji svých sil, tak se ztlumila a obrys postavy se s přiblížením rozjasnil. Byla to půvabná dívka ze Zvučné vesnice. Naruto byl uchvácen půvabem a unavou padl na zem. Dívka zavolala ještě dál do chodby: "Sakuro, máme dalšího. Pojď mi pomoc." Sakura byla pos vlivem zvláštního Genjutsu. Naruta odtáhli do temné místnosti na operační stůl, který dívce sloužil pro její pokusy, jelikož odjakživa uctívala Orochimara a jeho pokusy, které učinil. Nyní se svým pokusem musela počkat do probuzení Naruta. Sakura nečině přihlížela, jak se blíží konec milované osoby. V hlouby duše chtěla pomoc, ale celé tělo měla stuhlé a úplně nehybné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alex-chan Alex-chan | Web | 4. července 2012 v 16:16 | Reagovat

kawai :D chcem vedieť čo sa stane :D sakra, veď Naruto preds anemôže umrieť!!! :-D :-D

2 naruto109 naruto109 | Web | 5. července 2012 v 13:35 | Reagovat

ahooj u me je dalsi dil te me povidky JÁ A NARUTO SVĚT :-)  :-) a jinak se mas dobre??ja teda joo uzivam si prazky jak jen to jde :) ale je strasnyyy vedro :)

3 BlackShine BlackShine | Web | 5. července 2012 v 20:14 | Reagovat

suuper na tuhle povídku sem čekala celou věčnost :P je super už se těším na další díl :P..!!

4 Itachi Itachi | 13. srpna 2014 v 8:47 | Reagovat

Nemůžež umřít Naruto

5 Itachi Itachi | 13. srpna 2014 v 16:36 | Reagovat

Můžeš být hokage

6 Itachi Itachi | 13. srpna 2014 v 16:47 | Reagovat

A podle mě to příštím dílem skončí takže asi umře

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama