!!!Na mém blogu= SHINee (info o skupině)!!!

안녕.나는산드라-.(Ahoj.Já jsem Sandra-Hyun)

Pokud nechcete čekat na překlady, tak napište do

komentářů na youtube.com nebo pište sem na blog

do jakéhokoliv článku o svou písničku. (Pouze K-POP boys bands)

Anime na přání/Ty v anime=Kreslím

http://seoul.fm/=Tady máte pravou Koreu(rádio =D)
Navštivte stránku s překlady videí na facebookuČervenec 2012

Heo Young Saeng - Let it go (cz+rom+han)

25. července 2012 v 11:48 | Sanny-Hyun |  SS501
Ahoj čumáci, tak jsem tu po nějaké té době a přidávám článek. Stihla jsem přeložit pár videí, tak se kdyžtak jukněte na youtube. Heo Young Saeng je takové zlatíčko, který mi nikdy nezkazí náladu, jelikož jeho písničky jsou dokonalé a to hlavně Crying(poslouchám neustále). Protože mám trošku času málokdy, tak příště zkusím oběhnout, ale nic neslibuji. Omlouvám se jestli máte třídění, ale prostě nezvládám zajít a je vás SBéček hodně(a to i neaktivních). Uvidím, co naplánuji dále a jak to s vámi udělám, abych zjistila, kdo o mě stojí a má náladu snášet to mé chybění. Budu se opakovat, takže užívejte si prázdnin a neubližte si při letních aktivitách. Zase se loučím. =)
P.S.: Písnička "Let it go" je přes rok stará(květen 2011), ale zatím jsem nikde neviděla cz překlad.


Someday (cz sub+han+rom)...No já pořád nemám čas

13. července 2012 v 10:12 | Sanny-Hyun |  U-KISS
Ahojky moje zlatíčka. moc se všem omlouvám, že neobíhám a ani se nějak nestarám o blog. Už vám radši nic slibovat nebudu. Jen dodám, že články přidám, když budu mít čas a oběhnu až ho bude víc. Je mi to líto, ale je letní sezóna a začala jsem chodit opět do jacht klubu(na to,že jsem tam 3 roky, tak umím prd), kde vypomáhám a učím se na lodi, které se říká Evropa(pro jednoho). Moc mi to je líto, ale prostě prázdniny jsou šestinou celého roku,což není moc a tak si je musíme užívat. Jediné na co se opravdu těším je K-POP fest 11.-12.8. a tam nebudu na sto pro chybět, jelikož si konečně musím pořídit nějaké cédo a tam to prý jde. Zatím se tedy loučím a mějte se super.
Tenhle článek měl být o U-KISS a jejich songu z minulého roku Someday. No co bych měla napsat, když jsem k-pop maniak, asi že je dokonalá a miluji je. xD Taky asi, že video jsem vytvořila já(audio+nahrávka z live vysílání se smazanou zvukovou stopou) a pak titulky a ejhle tu je překlad ve videu, kde jsou U-KISSáčci. Loučím se už doopravdy =).


LEDApple - Run to you (czech sub...)

6. července 2012 v 12:21 | Sanny-Hyun |  LEDApple
Jó moji zkatí LEDApple. S nově sestavenou(současnou) skupinou jsem už od jejich prvního songu a to "Boy meet girl"(je to druhý song LEDApple(po Dash), ale první new seskupení). Doufám, že to je srozumitelné xD. No nic. Mám je moc ráda a představuji vám nejnovější singl a to i s mým překladem "Run to you"(zatím mám všechny od "Boy meet girl" přeložené =D). No jsou to jedni z mojich miláčků. Taky jsem našla Ikonku udělanou z klipu (je boží xD). Chybí mi tu KeonU, ale hlavně, že jsou KwangYeon a KyuMin(no s těma vlasama se mi nelíbí). Dnes jdu pařit s kamarádama a dospělákama xD, jelikož jdu na oslavu začátku léta v našem jachtařském klubu. Tak jen přeji krásné následující dny a hezké počasí(na jihu moc pěkně není).Stále jen snít...nebo vyjde slunce!?-4.díl

4. července 2012 v 9:00 | Sanny-Hyun |  Povídky a životopisy
Sanad po stoletém odpočinku od povídek se hlásím s anime povídkou. Chtěla jsem to nějak nadnést, ale přece nej se budu muset pořád, co učit =D. No tenhle dílek je taký makový...Musíte sami rozhodnout, kam ho zařadit =).


Upřeně se na sebe dívali a slova jakoby jim došla. Naruto se jí přímo zeptal: " Už máš jasno, nebo chceš, abych ti pomohl, to posunout dále?". Sakura nechápavě mrkla na Naruta a navydala ani hlásku. Naruto neváhal a v pevném objetí svíral Sakuru, když se chtěl nahnout na polibeka, tak odskočila. "Proč to tak má být? Nechápu nic." rozbrečela se a sama sevřela Naruta. Její ruce muchlali Narutovo mikinu. Šli slyšet jen lehké povzdechy Sakuřin stesku.
O dva dny později...
Kakashi svolal tým, jelikož pro ně byla přichystána nová mise. Sai i Naruto se dostavili, ale Sakura nebyla nikde k nalezení. I když pátrali dobrých pár hodin, tak jakoby se pod ní slehla zem. Sai měl za úkol to vyřídit Tsunade, aby se o to postarala. Tým vyrazil jen ve třech. Mezitím byla Sakura u pramenů vyvážení, kde chtěla rozluštit labirint, který má v hlavě. Nikomu nic neřekla a celá vesnice byla kvůli ní obrácená vzhůru nohama. Našli jí až po dvou dnech, kdy byla velice vyčerpaná, až se nemohla ani postavit na vlastní nohy. Dovedli jí do nemocnice v Konoze. Zpráva o vačerpání Sakury se k Narutovi rychle donesla. Na nic nečekal a i misy nechal ležet. Seděl u Sakury celou noc a pak i den. Čekal na probuzení, kterého se taky dočkal. Mile ho překvapilo, jelikož první, co Sakura vyřkla, bylo jeho jméno. "Naruto, omlouvám se, že jsem byla tak bláhová a nepřišla jsem na vše dříve...htěla bych...ti..po-po..." sotva vstala, tak upadla do tvrdého spánku. Naruto natěšeně chtěl poslouchat, ale ničeho se bohužel nedočkal.
Po několika hodinách...
Naruto šel pro něco k jídlu a přenechal na chvilku Sakuru sestřičkám, které nebyli zrovna nějak opatrné a nevšimli si, že pacient z nemocnice zmizel. "Sakuro, nesu něco k jídlu. Tak se posaď a..." zarazil se, jelikož k nikomu nemluvil. Vběhl do místnosti plné sester a začal na ne řvát, kam se poděla, co s ní je. Všechen povyk vyvolal nemocniční chaos. Nikde se nenašla a tak se vydal sám Naruto jí hledat. Tsunade byla samozřejmě rozzuřená, že jí nic neřekl a zmizel, i když ho sama chtěla poslat s partou chuninů. Naruto bežel, ani nevěděl kam, prostě rovně a dál. Dostal se na místo, které nikdy předtím neviděl. Bylo to jedno z doupat Akatsuki. Poznal to tak, že ve vesničce byly poschovány mrtvoly a byly zabité zvláštními technikami. Vydal se do největší budovy, budovy jako chrám. V dlouhé chodbě viděl obrys tančící postavy. Uslyšel svou nejoblíbenější píseň Neverland. Ano Neverland od U-KISS. Začal se taky pohupovat do rytmu a nepostřehl, že vše je to jen pastí. Hypnóza, která zjistí nejoblíbenější píseň a svede tě na cestu nekontrolovatelného tance. Naruto vypadal šíleněji než obvikle, ale nešlo to zastavit. Píseň se neustále opakovala a zrychlovala. Když byl už na pokraji svých sil, tak se ztlumila a obrys postavy se s přiblížením rozjasnil. Byla to půvabná dívka ze Zvučné vesnice. Naruto byl uchvácen půvabem a unavou padl na zem. Dívka zavolala ještě dál do chodby: "Sakuro, máme dalšího. Pojď mi pomoc." Sakura byla pos vlivem zvláštního Genjutsu. Naruta odtáhli do temné místnosti na operační stůl, který dívce sloužil pro její pokusy, jelikož odjakživa uctívala Orochimara a jeho pokusy, které učinil. Nyní se svým pokusem musela počkat do probuzení Naruta. Sakura nečině přihlížela, jak se blíží konec milované osoby. V hlouby duše chtěla pomoc, ale celé tělo měla stuhlé a úplně nehybné.

Sachiko & Minato

3. července 2012 v 11:12 | Sanny-Hyun |  Mé kresby...
Moc se omlouvám, žeje to s několika měsíčním zpožděním, ale škola mě drtila a tak vše okolo muselo odstoupit. Toto je Sachiko a Minato na požádání jako pár. Omlouvám se za Minatovo levou ruku(z jeho strany), ale prostě se nevyvedla =D. Taky slibuji, že ostatní obrázky přibudou v co nejkratším čase.