!!!Na mém blogu= SHINee (info o skupině)!!!

안녕.나는산드라-.(Ahoj.Já jsem Sandra-Hyun)

Pokud nechcete čekat na překlady, tak napište do

komentářů na youtube.com nebo pište sem na blog

do jakéhokoliv článku o svou písničku. (Pouze K-POP boys bands)

Anime na přání/Ty v anime=Kreslím

http://seoul.fm/=Tady máte pravou Koreu(rádio =D)
Navštivte stránku s překlady videí na facebookuČerven 2012

F.I.X - She's my girl

29. června 2012 v 10:00 | Sanny-Hyun |  jiné
No o vysvědčení se radši bavit nebudu, jan to, že si na tu anglii musím vydělat sama xD. Jsem tu s aktuální písničkou od F.I.X. Je podle mě taková pochmurná, kvůli tomu klipu, ale bez něj by ten text vyzněl možná jinak. Ráda jsem jí přeložila.


Návrat s mnoho překlady, diskusemi a články celkově...!!!

28. června 2012 v 17:32 | Sanny-Hyun |  Mé písání a mnoho dalšího
Je tu konečně návrat. No jsem zvědavá, co mi dá s té němčiny, když jsem z pololetky dostala za 2 a ze zkoušení za 3. Zítra je vysvědčení a já jsem v napjatém očekávání. Mám jet 30.6.(tuto sobotu) do Prahy na menší sraz K-POPerů a to i s Týnou(s ní toi není jistý xD). Jak nadpis napovídá, tak budu se snažit toho překládat, co nejvíce. A jelikož je vás hodně, tak bude někdy o prázdninách třídění, abych zjistila, kdo o mě ještě jeví zájem xD. Na přivítanou přidávám letní song s překladem Love style od Boyfriend.


Oznámení o pozastavení

8. června 2012 v 16:59 | Sanny-Hyun |  Mé písání a mnoho dalšího
Omlouvám se, ale je to nutné, jelikož blíží se konec školy a já mám na poslední chvíli co dohánět a nic nestíhám. Opravdu se omlouvám, ale jestli nezaberu, tak mi dá němčinářka čtyřku a pak bych nejela do Anglie. Nebojte po vysvědčení tu budu pečená, vařená a nehnu se odsud. Napíšu vám teda, jak jsem dopadla a vy mě taky informujte =D... loučím se s vámi až do prázdnin (zvládnete to beze mě), mějte se sladce...


Vaše unavená a vystresovaná
Sanny-Hyun