!!!Na mém blogu= SHINee (info o skupině)!!!

안녕.나는산드라-.(Ahoj.Já jsem Sandra-Hyun)

Pokud nechcete čekat na překlady, tak napište do

komentářů na youtube.com nebo pište sem na blog

do jakéhokoliv článku o svou písničku. (Pouze K-POP boys bands)

Anime na přání/Ty v anime=Kreslím

http://seoul.fm/=Tady máte pravou Koreu(rádio =D)
Navštivte stránku s překlady videí na facebookuKvěten 2012

Heo Young Saeng - Crying

27. května 2012 v 23:49 | Sanny-Hyun |  SS501
Tenhle překlad jsem dělala s nadšením a taky jsem nabyla milého faktu, že ten text je podle mě až moc skutečný. Je to dokonalá písnička, která podle mě nemá zatím obdoby. Taky by mě zajímalo, jak je to s SS501, dlouho nic nevydali, ale členům se moc daří v sólech. Chtěla bych od nich new song =) (takhle jsem to v únoru chtěla po SHINee a ke konci března mě překvapili s Sherlock, ale pochybuji, že to s SS501 tak bude =( ) ...Heo Young Saeng má nádherný hlas= uklidňuje mě a vyvolává ve mě pocity, co k té písničce patří. = Crying every day. Prostě jednoduše: Poslechněte si jí! Mějte dobrý názor! A opovažte proti tomu něco mít xD ...mám vás ráda, i když jsem zjistila, že třičtvrtě z vás je neaktivní =D


Infinite - Samsung Galaxy Player= You're my first

20. května 2012 v 23:08 | Sanny-Hyun |  jiné
No doufám, že se máte fajn.Já jo, jelikož díky maturitám máme překopaný celý rozvrh týdne a hodně suplů= volné hodiny a je jich jen pět každý den...Dokonalý song/reklama/music klip...ani sama nwm, jestli je to opravdu reklama, ale nejspíše jo...Ten song mě tak chytl.Je to první reklama, co bude mít svou píseň u mě v mobilu =D xD ...Hned bych si ho šla koupit, kdybych nebyla spokojená s mojí boží NOKIÍ a alespoň trochu věřila Samsungům =D xD ...myslím že tam je o slůvko navíc, ale to snad nevadí

I'm sorry (czech sub)

17. května 2012 v 10:13 | Sanny-Hyun |  NU'EST
Znovu můj překlad.Toto je vlastně celé tvořené mnou, jelikož "I'm sorry" nemá music video, tak jsem to musela vytvořit složitým sestřiháním z jednoho koncertu+vložit audio. Je to tak krásná písnička a myslím si, že málo kdo si jí neoblíbí (alespoň časem). Všichni mají dokonalé hlasy hlavně mě dostává Ren, Baekho a Minhyun!!!...jsou to zajíčci začátečníci =P

NU'EST - info

15. května 2012 v 10:07 | Sanny-Hyun |  NU'EST
Musím vás seznámit s NU'EST, i když jsou mladí, tak jsou zařazení mezi ty známější skupiny, které už zná hodně lidí.
Název je odvozen od "New Established Style and Tempo", píší se 뉴이스트.Jihokorejská pětičlená chlapecká skupina spadající pod Pledis Entertainment. Jejich styl je "urban electro". První vystoupení skupiny bylo 29.12.2011(zde vystupovali s písněmi ze školy).16.1.2012 byl určen za leadra JR.2.3.2012 se začala propagovat jejich debutová píseň "Face", kterou doprovázela další píseň "I'm sorry".Od 19.3. hrají ve své show"Making of a Star: NU'EST, Landing Operation", která má za účel zachytit pocity fanoušků a krásu Jižní Korei.


Aron(chytrák)
Jméno: Aaron Kwak
Umělecké jméno: Aron
Datum narození: 21. květen 1993
Pozice: Zpěv, tanec
Výška: 176 cm
Váha: 57 kg
Koníčky: Golf
 
 
Baekho(tygřík)
Jméno: Kang Dong Ho
Umělecké jméno: Baekho
Datum narození: 21. červenec 1995
Pozice: Hlavní zpěv, tanec
Výška: 179 cm
Váha: 63 kg
Koníčky: Hraní her, Komdo


Minhyun(upřímný)
Jméno: Hwang Min Hyun
Umělecké jméno: Minhyun
Datum narození: 9. srpen 1995
Pozice: Hlavní zpěv, tanec, center
Výška: 181 cm
Váha: 65 kg
Koníčky: Dívání se na filmy, poslouchání hudby, zpěv


JR(charisma)
Jméno: Kim Jong Hyun
Umělecké jméno: JR (Junior Royal)
Datum narození: 8. červen 1995
Pozice: Leader, rapp, tanec
Výška: 178 cm
Váha: 58 kg
Koníčky: Čtení komixů, výroba hraček


Ren(styl)
Jméno: Choi Min Ki
Umělecké jméno: Ren / Len
Datum narození: 3. listopad 1995
Pozice: Maknae, tanec, zpěv
Výška: 178 cm
Váha: 56 kg
Koníčky: Dívání se na filmy, poslouchání hudby

Jsou to mlaďoučcí zajíčci...upřímě mě dostalo, že jim je 16 a jen Aronovi je 18. Můj první dojem na ně byl: "Co to je?" , ale pak: "Ti jsou sladcí...Ren je nádhernej a obarvenej jako já, Baekho je takej nejmužnější z nich =D." ...no zvláštní reakce, ale jsem za ně ráda. Na to kolik jim je a jak krátkou dobu jsou v šoubiznise, tak jsou dost úspěšní a moc sladcí (musí mít hodně puberťaček za fanynky=jsem jedna z nich)

Dream High 2 -díl 2

13. května 2012 v 14:00 | Sanny-Hyun |  jiné
Je tu 2.díl DH2, ale nevím jestli vám to půjde spustit, jelikož je to velice nový díl =P =D ....youtube (pokud půjde)


Dream High 2 -díl 1

11. května 2012 v 14:46 | Sanny-Hyun |  jiné
Jelikož jsem velký fanda doramy, tak jsem tomu musela nějak napomoci xD ...jednoduše jse vložila vytvořené titulky do videa, aby se na to lidé mohli koukat...1.Odkaz je na youtube, kde jsem ho uložila =)


Shin Hyun (můj blog)

2. května 2012 v 14:27 | Sanny-Hyun |  Fota SHINee
Je krásný...podobný Jongovy (jak jsem si přála) a navíc je v zeleným (Jongova nej barva). Úplně je podle mě výstižný na můj bývalí dess, který byl takový stejně veselý a zelený xD. Taka Ito, moc děkuji a prosím ještě o chibíka =D.
Trochu mimo: Dnes byl pohodový den. Sice jsem do školy zaspala, ale to nevadí. Žádné testy nebyli, žádné zkoušení, žádné nervování. Prostě pohodový den =D.