!!!Na mém blogu= SHINee (info o skupině)!!!

안녕.나는산드라-.(Ahoj.Já jsem Sandra-Hyun)

Pokud nechcete čekat na překlady, tak napište do

komentářů na youtube.com nebo pište sem na blog

do jakéhokoliv článku o svou písničku. (Pouze K-POP boys bands)

Anime na přání/Ty v anime=Kreslím

http://seoul.fm/=Tady máte pravou Koreu(rádio =D)
Navštivte stránku s překlady videí na facebookuDuben 2012

MBLAQ- Beautiful

30. dubna 2012 v 18:00 | Sanny-Hyun |  jiné
Za tento překlad bych tě snad i zulíbala *jako zulíbala*...Je dokonalý a oni jsou dokonalí...Drahá MuSiCmAnIaK, moc ti děkuji, že jsi mě přivedla k této písničce a to i už s překladem...Poslední dobou mohu jednoduše říci, že byla zařazena mezi mé nejoblíbenější...Je prostě krásná a ten překlad k tomu dodává na emocích, které vzbuzuje =)


Ten Pravý...?! -díl 4.

30. dubna 2012 v 13:19 | Sanny-Hyun |  Povídky
No tak jsem zkoušela napsat čtvrtý díl. Ten kdo předchozí díly četl, tak by si mohl tento přečíst =). Zkoušela jsem vytvořit napětí a na nějaké úchylky jsem možná zapomněla =D. Je to kratší, aby si to mohlo přečíst víc lidí =).

"Teď jsi s námi.Pod našimy křídly."Usmáli se a začali Jongovi říkat,kdo jim vládne a
jak se z nich mohou stát,jakoby ty andělé.Také mu slíbili,že ho vše naučí.Ale to ještě
nevěděli,že i když byl Pán podsvětí zabit,tak má nástupce s více jak trojnásobnou silou.
Chlapci podali hlášení o splněné misi jejich vládkyni Song Ji Eun.Byli pochváleni,Jong
přijat mezi magické bytosti a spoustu dobrodružství je v očekávání...

...Po pár dnech ve škole...
"Kolik to stojí?" Zoufale se vyptával One, Keye.
"Proč bych ti to měl říkat? A vůbec, kde jsi se o tom dozvěděl?" naštvaně odsekl.
"No když jsme se převlíkali v šatnách. Tak jsem to zahlédl."
"Jak jsi to mohl zahlédnou, když to mám pod trenkama." rozeřval se Key.
Všichni s podivnými pohledy zírali na dohadující se pár kluků. One uskočil od Keye celý rudý a naznačoval mu, že počká radši na chodbě. Key kývl hlavou a pokračoval v přípravě na hodinu. Po pár minutách se podíval po třídě. Nebyl ani jediný člověk, který by z něj odtrhl oči. Připadal si jako střed všeho. Vše co pracně připravil, shrnul do tašky a odešel ze třídy. Když už byl u východu, tak ho za ruku chytl One.
"Kde jsi byl takovou dobu. Můžeš mi už odpovědět?"
"NE!...Pusť mě si poděs a největší debil, kterýho snad znám!" Key vypadal úplně jako rozzuřený býk, který se chystal na bolestivý útok.
"Uklidni se. Co tě to popadlo? Vždyť jsem nic neudělal. No a co, že si ostatní myslí na něco jiného. Máš jít sám za sebe a ostatní ignorovat."
"To také teď hned udělám..." Odtrhl se s Oneho stisku a zmizel pryč.
"One zvoní! Pojď do třídy!" Volala učitelka na žáka, který jí však neposlechl a zmizel do šaten v podzemí. Chtěla za ním jít, ale ve třídě byl ruchot, co rušil snad všechny vyučovací hodiny v ostatních třídách.
...Den po té...
Byl znovu víken a s víkendy přichází vždy povinnost, které se hoši nemohou vyhýbat. Všichni se dostavili na sněm, ale někdo chyběl.
Vedoucí žena prudce stoupla. "Kdo chybí?"
"One" se strachem v hlase odpověděla jednotka do které patří.
"Proč chybí? Odpověď chci hned teď. Toto není žádný kroužek, kde si každý může chybět podle libosti. Nechtějte mě naštvat. Dávám vám deset minut na to ho přivéct a je mi jedno, že nevíte, kde by se mohl nacházet!" Ozvěna se rozhlehla po celé hale. Čtyři chlapci v tom okamžiku zmizeli.
"Kde může sakra být!" Jemným hláskem povídal Tae.
"No tak to nevím, ale včera měl tu drzost mě strapnit před celou třídou. A on ví, že není můj typ, že bych si s ním nic nezačal, ale to neví třída." pořád uražený Key.
"Cože? On po tobě vyjel? Já myslel, že když budeš chtít vztah, tak jen mezi náma." sklesl hlavu Jong.
"Héééj...pšššt...Jongu! Ach jo, mezi náma se nic nestalo. On viděl to co vidět neměl. A začali jsme se o tom dohadovat ve škole. Prostě mě nemá prohlížet!!!" Key roztáhl křídla a vzlétl vzůhu do výše.
Za ním se vydali všichni ostatní. Létali, kde jen by bylo možné, že by One mohl být, ale pořád po něm ani stopa. Když byli u něj doma, tak jeho máma na otázku odpověděla otázkou: "Kdo je One?". Kluci byli zděšení, jelikož zapomnění příbuzných následuje po dotyčného archanděla smrti. Obávali se toho nejhoršího. Jělikož jediný kdo z nich měl telepatickou mysl byl Jong, který jí neuměl využívat, tak nevěděli, co se bude dále dít.
...Mezitím...
"Ty jsi tak sladký. Ty křidélka jasně bílá a tvář anděla. Musíš patřit mezi seskupení archandělů magické poupě, co? Jak sladký název xD. Jen řízy říz mojím mečem a nebude ti tak hej." poskot z podsvětí měl v lapení Onea.
"Jen do toho. Stejně mě nikdo nehledá."
"Jé ty jsi zoufalý. Z tebe bude silný poskok zla a já budu povýšen."
Sotva to dořekl vzal si do ruky ohromný meč a pomalu ho pokládal na jedno křídlo, když byl skoro u něj, z prudka sekl a andělská zář Oneho opustila. Meč uťal i druhé křídlo a z krve z ran se stalo brnění, které ho celého pokrylo. Nová hrozba pro archanděli, byl jejich přítel.
...Zpět u hledání...
Chlapci už to vzdávali, ale Jonga osvítila intuice. Měl vidinu, která se skládala z určitých kousků, co na sebe moc nenavazovali. Zahlídl tam místnost, ve které se ocitl, když porazil bývalého pána zla. Oneho přivázaného na stejném podstavci, co byl i Jong a krvavý meč. Zamířili okamžitě k hlavnímu sídlu zla. Nikdo tam ale nebyl, jelikož se dostavili bohužel už pozdě. Nikde žádná krev, jen ztrouchnivělé kořeny a rezavějící kov na stěnách. Chtěli odejít, ale vchod zmizel a žádná stěna nešla rozeznat od vedlejší. Tma byla všude okolo...

...pokračování příště.SHINee- jap. Lucifer cz

30. dubna 2012 v 6:00 | Sanny-Hyun |  SHINee=videa
Miluji korejskou, ale i japonskou verzi Lucifer. Japonská nebyla ještě přeložena, tak jsem se do toho pustila a s jakým úsměvem...Znovu připomínám, že korejská verze je od té japonské odlišná, proto se liší překlady =D (já vím, že nejste tupý)...Mám vás ráda...P.S.Holky, dávejte si pozor, aby vás někdo neupálil (já přemýšlím o tom, že zůstanu doma xD)...

Znovu musím napsat, že Jong je prostě sladký (vím, že vás asi štvu, ale hold jsem taková =P)

Omluva...

29. dubna 2012 v 12:48 | Sanny-Hyun |  Mé písání a mnoho dalšího
Jo těď nastalo chabé období...je to tím sluníčkem, které mě nutí, buď něco dělat venku nebo spát. Chci se omluvit, že jsem aktivní jednou-dvakrát do týdne. Chodím sem, jak to jen nějak zkomolím. Zkouším překládat, ale štvou mě některé texty, které jsou k nepochopení xD. Doufám, že si užíváte sluníčka, než zase na týden zmizí a bude zima =D. Opálila jsem se podle šortek, takže to musím nějak dopilovat =D. Noťas si mohu vzít ven a myslím si, že dnes bych měla přidat další song a to od GD&TOP, tak si počkejte na překlad =). Budu se snažit být prostě aktivnější a kuriozitnější ( a konečně zkusím dopsat 4.díl Ten Pravý...?!) =D.

Koho jiného bych měla přidat než HOT SHINee, kteří se k hot počasí hodí!!!


LEDApple- Boy meet girl czsub

27. dubna 2012 v 20:40 | Sanny-Hyun |  LEDApple
Strašně se mi tenle song líbí,ale to není hlavní důvodem pro překládání. Ten prvý důvod je, že si o tento song někdo napsal,ale už nevím kdo, jelikož to bylo asi před týdnem =D. Joesonghabnida.


Ve škole (23.4.2012)

23. dubna 2012 v 22:36 | Sanny-Hyun |  Mé písání a mnoho dalšího
Tak dnes jsem měla super náladu, ale ke konci dne jsem padala k zemi a to doslova.

Ve škole(s Týnou):
Při němčině...
Co znamenají ty dny v týdnu?
Já nwm.
Počkej chvilku...a začla jsem něco psát do učebnice =D
Pondělí- Počátek dělání
Úterý- utrpení (i když se mi zdá, že je to z pracovních dnů ten nej)
Středa- střed
Čtvrtek- Třičtvrtě (jako týdne)
Pátek- Pa práce (sbohem práci)
Sobota- Boty nahoru (nwm proč, ale prostě mě to napadlo xD)
Neděle- Nedělání (prostě lenošení)
Ukážu to Týně a obě najednou výtlem uprostřed hodiny (něminy)...Nwm proč to učitelce nevadilo, ale pořád nás vyvolávala na čtení

Při blbnutí v parku ohledně dnu Země:
Byli tam jen děcka ze základek a k tomu u stanovišť lidičky z devítky. Najednou příjdeme my a učitelka je začíná přemlouvat, že když už tam jsme tak nás mohou vzít. A ta holka, co tam byla, tato akce je určena pro děti 1. a 2.stupně základní školy a že prváky ne. Nakonec jí učitelka překecela a tak jsme tam v houfu lítali, jako tataři v dnešním horku. Okolo jen prckové a na stanovištích mladší lidi než my...Připadala jsem si trapně =D xD, ale co tak to běhání se hodí a navíc jsme skončili o hodinu dříve než, kdybychom byli ve škole xD. (no jo no, vypadá to nudně, ale já se dnes opravdu zasmála)

Doma:
Bolí mě nohy a chci si odpočinout. Přijde máma, že má pro mě táta práci. Fajn! Natírala jsem čtyři hodiny a bolí mě po celém dnu všechno xD.

Doufám, že s tímto svěřením, jsem vás neunudila k smrti =P.

Sanny-Hyun <3Jezděte opatrně!

22. dubna 2012 v 12:56 | Sanny-Hyun |  SHINee=videa
Kdo by se u toho nerozesmál =D. SHINee oppas naznačují, jak se má a nemá řídit. =D

Nešlo mi to vložit, tak si to rozklikněte http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=N78shTFSc-8

JONG <3

18. dubna 2012 v 14:38 | Sanny-Hyun |  Fota SHINee
Jdu znova básnit, jak je boží. Ano už mě to přepadlo znova(no je to každý den, ale dnes extra)...Nwm co bych udělala, klidně prodala všechno v pokojíčku (krom noťasu, mobilu, oblečení a mých botiček =D), abych se s ním mohla na chvilku setkat. Přidávám pár obrázků a trošičku mého komentování k nim =D.

Sladké =D =)

Jako kdyby si tady na něco myslel...asi né na to co já xD

Strhnou z něj tu vyzívavou vestičku...jenom rozepnout (už zase úchylná xD)

Dokonalej každým kouskem těla...a navíc ho pěkně ohákli

Upřímně je to pro mě největší frajer a vše okolo, co se dá říci o tak prosperujícím a pěkném mladíkovi...=)

Hodně jsem teď zasněná, až pociťuji občasné zabolení hlavy(i srdce) a kručení v žalůdku, jelikož jsem ještě ve škole xD.

Realita!

16. dubna 2012 v 21:43 | Sanny-Hyun |  Mé písání a mnoho dalšího
Všimla jsem si, že na můj blog chodíte méně a méně. Je mi toho docela líto. Snažím se, aby byl alespoň trochu zajímavý, ale asi nevim, co dále. Poslední měsíc jsem v překládací mánii, když jsem v ní, tak jsem se vás ptala, jestli nechce někdo přeložit nějaký song od nějaké boys band, ale dostalo se mi pouze dvou odpovědí, tak jsem překládala songy, co miluju já, ale ty se asi líbí jen mě. xD No už jen zbývá, abych dopsala povídku "Ten pravý...?!", ale když jsem se koukla, kolik lidí komentovalo 3.díl (1. a 2.díl měl větší úspěch), tak mě dostalo, že jen dva komenty a jeden z nich k tomu nebyl. Je mi všeho tak líto. Poraďte mi, co by se vám líbilo, když né o co se já snažím...Už jsem z toho zoufalá =( ...chtěla bych, aby to klapalo, ale spoustu z vás (skoro polovina )neobíhá...Vlastně jsem zvědavá, kdo si alespoň toto přečte =/.

S pozdravem a prosbou o vysvětlení,
vaše zoufalá Sanny-Hyun.

LEDApple- Dash (czech sub)

15. dubna 2012 v 20:00 | Sanny-Hyun |  LEDApple
NO už jsem Dash jednou na youtube měla, ale nešlo to pouštět, tak jsem to znova přidala a zatím je to v pořádku. Také vás vyzývám k tomu, aby jste mi napsali nějaký song, co by jste chtěli přeložit (only boys bands).